Gold Group

Nastav svoje telo k víťazstvu

Prémiový program GOLD GROUP

GOLD GROUP je prémiový program Davida Zolda pre úzku skupinu ľudí, ktorí sa definitívne rozhodli zmeniť svoj doterajší životný štýl k lepšiemu. Členovia GOLD GROUP sú odhodlaní zahodiť svoj starý spôsob života a neostávať vo frustrácii alebo nespokojnosti. Sú pripravení vytvoriť nové spôsoby a vnímanie, ktoré dokáže zlepšiť ich zdravie, pomôcť s váhou, napraviť stravovacie návyky, spoznať a prijať svoje dokonalé telo a objaviť v ňom obrovskú vnútornú silu. Členovia GOLD GROUP smerujú za zmenou k lepšiemu navždy.

Patriť do skupiny GOLD GROUP znamená rozhodnutie prísť k lepšej kondícii, vitalite, postave a najmä k dokonalému poznaniu život nielen prežívať, ale s najväčšou chuťou život žiť, a to absolútne naplno.

Elementy programu GOLD GROUP

Pohyb

Získaš pravidelný aktívny pohyb pod profesionálnym dohľadom, individuálne nastavenie cieľov a vytvoríš si návyky, ktoré sa postupne stanú pre teba prirodzenými.

Strava

Nastavím pre teba zdravý a pestrý jedálniček. Vytvorím zdravé stravovacie návyky tak, aby boli pre teba udržateľné a postupne sa aj ty naučíš rozlišovať, čo je pre teba vhodné.

Regenerácia

V rámci členstva budeš mať k dispozícii odborného fyzioterapeuta, pravidelné masáže pre dokonalý relax a vstup do termálnych kúpeľov.

Úspešná transformácia
s GOLD GROUP

 

Mal som 115 kg a vedel som, že akútne potrebujem zmenu.

Oslovil som Dávida, teraz môjho veľmi dobrého kamaráta, s ktorým sme počas našej spolupráce dosiahli váhu 82 kg, čo je viac ako 30 kg dolu a za to som mu neskutočne vďačný.

Teraz sa cítim úžasne, som plný energie a každý, kto sa zúčastní Dávidovho programu zistí, že to nezmení len ich telo, ale celý život.

Postava

30 kg je naozaj dosť a moja postava sa výrazne zmenila k lepšiemu. Ľahšie je aj na seba zohnať oblečenie. Ľudia si moju zmenu hneď všimli a ich najčastejšou otázkou je, ako?

Sebavedomie

Keď prejdete takou veľkou zmenou a uvedomíte si, čo ste zvládli, musíte si veriť. Navyše sa cítim aj oveľa atraktívnejšie ako predtým.

Zdravie

Telo sa mi odvďačilo lepším zdravím. Hlavne nemám už také zdravotné problémy, ľahšie spím, nie som frustrovaný a nepociťujem už toľko stresu. Bola to obrovská záťaž pre ľudský organizmus.

Nový začiatok

Som na novej ceste. Všetko je otvorené a ja dúfam, že táto životná zmena mi vydrží navždy, lebo takto mi to konečne dáva zmysel.

Staň sa členom GOLD GROUP a urob prvý krok k veľkej zmene

Zanechaj mi kontakt a vykroč k svojmu novému životnému štýlu.