Fitká sú opäť otvorené. Ísť späť alebo zostať pri online tréningoch?

Fitká sú opäť otvorené. Ísť späť alebo zostať pri online tréningoch?

Posledné mesiace boli pre všetkých náročnejšie. Obmedzenia a pobyt doma nám dal viacerým príležitosť na váhe pribrať. Pomohli tomu aj zavreté fitká, celkovo menej pohybu a u niektorých možno aj horšie stravovanie. Ešte nejaký čas potrvá, kým sa situácia vráti do normálnych koľají, ale dobrou správou je, že fitká od začiatku júna znova otvoria, z čoho sa veľa z nás určite poteší. Ak zvažuješ, či sa opäť naštartovať a pokračovať vo fitku alebo z domova pomocou online tréningov, tu je niekoľko vecí, ktoré si treba zvážiť.

 

Cvičenie vo fitku

Mnohí z nás boli zvyknutí cvičiť v priestoroch, kde sa stretávali ďalší cvičiaci a v prostredí, ktoré je na to dokonale prispôsobené. Vo fitku pri príjemnej hudbe sú ďalší ľudia, ktorí na sebe pracujú, čo môže byť skvelou inšpiráciou a k tomu profesionálne vybavenie, ktoré ponúka rôzne možnosti. Hlavne je to príjemná zmena prostredia po dlhom vyčerpávajúcom pracovnom dni.

Konečne je tu skvelá správa aj pre všetkých fanúšikov fitnes centier. Od stredy 3. júna otvoria fitká svoje brány a môžeme pokračovať v trénovaní. Rád ťa budem sprevádzať pri individuálnom alebo skupinovom tréningu.

 

Online tréningy

Hoci sa fitká postupne otvárajú, situácia ešte stále nie je taká ako predtým. Aj tu bude zrejme nevyhnutné dodržiavať určité opatrenia, čo môže priniesť nepríjemné obmedzenia. Posledné mesiace zaznamenali aj v oblasti zdravého životného štýlu a celkovo v oblasti cvičenia niekoľko zmien. Tréningy a služby trénerov sa presunuli do online prostredia. Má to svojich nadšencov a ja mám radosť z toho, že ľudia využívajú všetky prostriedky a možnosti, ktoré nám dnešná doba ponúka.

 

Ak patríš k tým, ktorí si obľúbili cvičiť z pohodlia svojho domova, poď sa inšpirovať mojimi online tréningami, v ktorých sú cviky prispôsobené tak, že si ich môže zacvičiť naozaj každý zo svojej obývačky.

Späť na všetky články